0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

ZMIANA KOLORU

Lakierować czy oklejać?

Nie lakiernia! Zdecydowanie Oklejanie jest prostsze i nie ingerujemy w oryginalny lakier samochodu. Zmiana koloru poprzez folię, zabezpiecza powłokę lakierowaną auta. Oklejony samochód przysłania lakier, dzięki temu nie jest on narażony na działanie czynników zewnętrznych tj. stopniowe wytarcie, promienie UV. Folia samochodowa stanowi warstwę zabezpieczającą.

Dużym atutem Zmiany Koloru Samochodu, z użyciem folii samoprzylepnych – jest szerokie spektrum kolorów. Występują tu niszowe barwy, nie spotykane w standardach producentów samochodów. Tak, więc wybierając folie – mamy nietuzinkowy kolor, odcień, rodzaj powłoki – typu błysk, mat lub nawet ekstrawagancki chrom.
Powłoka z wylewanej folii samochodowej zapewnia specjalną plastyczną powierzchnię, która w znacznym stopniu może uwypuklić linię nadwozia. Jest to dobrze widoczne, zwłaszcza w foliach metalicznych. Materiały te mają domieszki aluminium, przez co kształty auta mogą nabrać jeszcze bardziej technicznego znaczenia. Odmiennie niż przy typowo jednolitych kolorach głównie matowych. Wtedy samochód, przypomina surową bryłę – jak gdyby prosto wyjechał z modelowania na dziale prototypów.

Za każdym razem daje to dużą frajdę, zwłaszcza kiedy widzimy zdziwienie i fascynację ludzi na ulicy. Zmieniając kolor, zmieniamy Styl, podkreślamy swój Indywidualny Wizerunek. Auto, staje się częścią Twojej garderoby. Dbasz o nią, dbasz również o Siebie.

Folie Samochodowe, dają niesamowite Efekty Wizualne!
Kształty Samochodu Oklejonego są po prostu Inne! Charakterystyczne.CamoCar.pl – stosuje tylko sprawdzone materiały do oklejania pojazdów.
Stosowane główne marki folii to: 3M, ARLON, Avery Dennison.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram